Електрик для ремонту квартири

Комплексні електромонтажні роботи під час ремонту

Комплексні електромонтажні роботи під час ремонту квартири, будинку, котеджу проводяться відповідно до проекту та затвердженого плану. Вимоги до плану виконання робіт досить прості – він має бути зрозумілим та докладним. 

Етапи електромонтажних робіт у квартирі:

 1. Демонтажні роботи,  прибирання старих дротів. Необхідно якісно видалити частини попередньої проводки, інакше вони можуть заважати в процесі прокладання та використання нової.
 2. Розмітка нової проводки, уточнення місць розташування джерел освітлення та електричних приладів. На цьому етапі обговорюються терміни виконання та розцінки на електромонтажні роботи.
 3. Монтаж електропроводки. Перед тим, як монтувати розетки та світильники, потрібно прокласти дроти та кабелі. Головною складовою електромонтажних робіт є штроблення стін та укладання дроту. Далі встановлюють кріплення, ізолятори та роз’єднувачі. Усі силові кабелі електрики у квартирі зводяться до місця встановлення електрощита. Слабострумові дроти зводяться в окремий щиток.
 4. Комутація кабелів у розпаювальних коробках. Далі монтується електрощит, встановлюється автоматика та підключаються всі електрокабелі у квартирі.
 5. Встановлення електричного обладнання та приладів. Після завершення чистового оздоблення встановлюють розетки, перемикачі та світильники, підключають побутову техніку (електроплити, духовки, кондиціонери тощо).
 6. Перевірка працездатності.

Електромонтажні роботи “під ключ”

Клієнт може довірити нам покупку всіх необхідних матеріалів. За довгий час роботи ми маємо надійних постачальників електроматеріалів, в якості яких ми абсолютно впевнені. Оскільки ми працюємо з ними безпосередньо, вартість матеріалів буде нижчою за ринкові ціни.

Доступні ціни на електромонтажні роботи

Прийнятна вартість монтажу електрики є однією з головних конкурентних переваг нашої компанії. При цьому ми гарантуємо кожному клієнту, що монтаж електрики у квартирі, ціна якого мінімальна, буде виконана якісно, оперативно та з дотриманням усіх норм техніки безпеки. Докладніше про вартість робіт у розділі Ціни

Обирайте Volt!

Безкоштовно викликайте нашого спеціаліста для консультації та розрахунку вартості робіт

НАДІЙНО

Досвід роботи електриків понад 7 років

ШВИДКО

Ми працюємо швидко та злагоджено

Доступно

Ціни нижчі за ринкові без шкоди якості

Виконуємо електромонтажні роботи, надаємо послуги електрика у Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель).  

Від чого залежить ціна на електромонтажні роботи:

 • Обсяги роботи
 • Кількість матеріалів
 • Використання обладнання
 • Терміновість та складність завдання.

Ми надаємо вигідні знижки на масштабні роботи. На постійних клієнтів очікують бонуси на електромонтажні роботи.

Електромонтажні роботи дозволять оптимізувати роботу електричної мережі. Це безпека та безперебійне функціонування всього електроустаткування. Довіряйте електромонтажні роботи лише професіоналам та перевіреним майстрам.

Викликайте електриків компанії Volt

 • Ми працюємо відповідно до норм (дотримуємося стандартів та СНІПів проведення електромонтажних робіт)
 • Надаємо широкий спектр електромонтажних робіт, виконуємо роботи “під ключ”
 • Чітко дотримуємося графіку виконання робіт
 • На всі електромонтажні роботи та послуги ми надаємо чесну гарантію до 15 років! Закуповуємо обладнання та комплектуючі безкоштовно!
 • Ми завжди на зв’язку, готові надати консультацію або допомогу.

Звертайтесь!

Виклик фахівця для консультації та розрахунку ціни безкоштовно

Адреса:

Українa, Київська обл., м. Ірпінь вул. Лермонтова 2г

Email :

zakaz@volt.in.ua

Телефон: